14 maja nasz Dom odwiedził Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek. Pani Dyrektor przedstawiła wojewodzie informacje dotyczące działalności Domu oraz oprowadziła gości po budynkach mieszkalnych w Kobylej Górze oraz Myślniewie.