Zabawa ostatkowa w naszym domu odbyła się 5. marca na świetlicy. Pożegnaliśmy tańcami i pląsami karnawał tego roku. Już jutro środa popielcowa i zacznie się Wielki Post, który będzie trwał aż do Świąt Wielkanocnych.