Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno dorośli jak i dzieci czekają okazji aby się zabawić. Na zaproszenie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pisarzowicach oraz Fundację Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych Miłosierdzie, w dniu 30 stycznia uczestniczyliśmy w zabawie „ Karnawał z wróżką”, która odbyła się na Sali wiejskiej w Mąkoszycach.
W trakcie imprezy organizowanych było wiele konkursów, między innymi na najbardziej oryginalny strój wróżki/wróża. Zabawy dostarczały również wróżby z kart oraz zabawę taneczną prowadzoną przez DJ Pana Dawida Wojtasika. Gospodarze jak zawsze wykazali się wzorową organizacją i zapewnili wszystkim wspaniałą rozrywkę oraz poczęstunek.
Wszyscy bawiliśmy się doskonale. Bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Zabawa pozostanie w naszej pamięci przez długi czas.






















Dodaj komentarz